Інтернет-магазин Optom7km.net - опт та роздріб товарів Одесса, ринок 7км
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
+380 (66) 078-28-00
Контакт-центр
Відгуки про компанію Інтернет-магазин Optom7km.net - опт та роздріб товарів Одесса, ринок 7км
Наталія І.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за оцінку, чекаємо на Вас знов)
Валентина П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня дякуємо за довіру нашому інтернет магазину. Ваш відгук дуже важливий для нас. Нам приємно що ви задоволені нашим сервісом. Хочемо повідомити що вам завжди будуть раді в інтернет магазині ! Бажаємо вам гарного дня, позитивного настрою, і вдалих покупок у майбутньому.
Ирина С.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отменили заказ. так как не захотели отправить наложенным платежом. на сайте информации о. предоплате при заказе до 200 грн. не было
Коментар продавця
Доброго дня! Ірино, всі умови нашого інтернет-магазину вказані на сайті. Ви завжди можете ознайомитись з ними перед замовленням товарів у розділі "Про нас: доставка і оплата".
анастасія А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо раді Вашим новим замовленням:)
Олександр Щ.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ужасно , указал , чтобы росплатил товар на почте , а в итоге звонят и говорят так нельзя ,крч типичное наеб#₽&@?
Коментар продавця
Добрый день,Ваша, сумма заказа была 126 грн., наложным платежём мы отправляем если сумма заказа от 200 грн.
Сергій П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук, будемо раді Вашим новим замовленням:)
Євгенія Т.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук, будема раді Вашим новим замовленням:)
Сергій Н.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, Сергій! Вибачаємось за незручності, ми стараємось, щоб на сайті інформація, по наявності товару, оновлювалась швидко. Будемо покращувати роботу, щоб таких ситуацій у майбутньому не виникало:)
Доброго дня, Надія! Ви замовляли шкарпетки моделі асорті. Це коли в упаковці йде одна модель в різних кольорах. Менеджер, при звірці в телефонному режимі, Вас про це попередила і сказала, що зробить помітку для складу і, якщо рожеві є в наявності, то іх покладуть, а якщо ні, то буде той колір, який залишився на залишку. Тому Вам прийшли шкарпетки в чорному кольорі.
Сергей С.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Был оформлен заказ.В коментарии было указано как связаться для подтверждения заказа.Не связались.Звонил впоследствии сам.На звонки не ответили.После написания негативного отзыва связались.На странице магазина указаны условия для предоплаты.Один заказ подходил под эти условия ,второй нет.Когда связались,было заявлено что работают только по предоплате,что вызывает подозрения.Не рекомендую.
Дякуємо за оцінку, чекаємо на Вас знов)
Доброго дня дякуємо за довіру нашому інтернет магазину.
Ваш відгук дуже важливий для нас.
Нам приємно що ви задоволені нашим сервісом.
Хочемо повідомити що вам завжди будуть раді в інтернет магазині !
Бажаємо вам гарного дня, позитивного настрою, і вдалих покупок у майбутньому.
Отменили заказ. так как не захотели отправить наложенным платежом. на сайте информации о. предоплате при заказе до 200 грн. не было
Доброго дня! Ірино, всі умови нашого інтернет-магазину вказані на сайті. Ви завжди можете ознайомитись з ними перед замовленням товарів у розділі "Про нас: доставка і оплата".
Дякуємо за відгук! Будемо раді Вашим новим замовленням:)
Ужасно , указал , чтобы росплатил товар на почте , а в итоге звонят и говорят так нельзя ,крч типичное наеб#₽&@?
Добрый день,Ваша, сумма заказа была 126 грн., наложным платежём мы отправляем если сумма заказа от 200 грн.
Дякуємо за відгук, будемо раді Вашим новим замовленням:)
Дякуємо за відгук, будема раді Вашим новим замовленням:)
Доброго дня, Сергій! Вибачаємось за незручності, ми стараємось, щоб на сайті інформація, по наявності товару, оновлювалась швидко. Будемо покращувати роботу, щоб таких ситуацій у майбутньому не виникало:)
Заказала розовые носки - прислали чёрные. Недовольна.
Доброго дня, Надія! Ви замовляли шкарпетки моделі асорті. Це коли в упаковці йде одна модель в різних кольорах. Менеджер, при звірці в телефонному режимі, Вас про це попередила і сказала, що зробить помітку для складу і, якщо рожеві є в наявності, то іх покладуть, а якщо ні, то буде той колір, який залишився на залишку. Тому Вам прийшли шкарпетки в чорному кольорі.
Был оформлен заказ.В коментарии было указано как связаться для подтверждения заказа.Не связались.Звонил впоследствии сам.На звонки не ответили.После написания негативного отзыва связались.На странице магазина указаны условия для предоплаты.Один заказ подходил под эти условия ,второй нет.Когда связались,было заявлено что работают только по предоплате,что вызывает подозрения.Не рекомендую.