Зараз наш інтернет-магазин немає змоги опрацювати Ваші замовлення та повідомлення. Оскільки Ви звернулися у неробочий час чи вихідний. Ваше замовлення/повідомлення буде опрацьоване в найближчий робочий час.
Інтернет-магазин Optom7km.net - опт та роздріб товарів Одесса, ринок 7км
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
+380 (66) 078-28-00
Контакт-центр
Відгуки про компанію Інтернет-магазин Optom7km.net - опт та роздріб товарів Одесса, ринок 7км
Орест Я.
Відмінно
Отримаю-розкажу
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Олена Р.
Дуже погано
Гроші за замовленням беруть, но не відправляють його та не відписують, за 4 дня відповіді від них так і не дочекалась Дуже розчарована, що люди тогруючи товарами для новонароджених можуть так дурити породіль Не рекомендую
Коментар продавця
Доброго дня! Замовленння було підтверджено в телефонному режимі одразу після того, як ви його створили. Замовлення вже передано службі Нова пошта і вам було відправлено смс.
Алла Ф.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Віталій К.
Відмінно
Рекомендую,все ок!
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Елена В.
Відмінно
Все швидко та без обману
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Сушко М.
Добре
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Світлана З.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Лариса К.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Едуард К.
Дуже погано
Коментар продавця
Менеджер телефонував вам для оформлення замовлення і замовлення було вами підтверджено. Через декілька днів вам зателефонували стосовно оплати, і ви скасували своє замовлення. Тому інформація, яку ви вказали у відгуку, неправдива.
Отримаю-розкажу
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Гроші за замовленням беруть, но не відправляють його та не відписують, за 4 дня відповіді від них так і не дочекалась
Дуже розчарована, що люди тогруючи товарами для новонароджених можуть так дурити породіль
Не рекомендую
Доброго дня!
Замовленння було підтверджено в телефонному режимі одразу після того, як ви його створили.
Замовлення вже передано службі Нова пошта і вам було відправлено смс.
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Рекомендую,все ок!
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Все швидко та без обману
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
Менеджер телефонував вам для оформлення замовлення і замовлення було вами підтверджено. Через декілька днів вам зателефонували стосовно оплати, і ви скасували своє замовлення.
Тому інформація, яку ви вказали у відгуку, неправдива.
Дякуємо за відгук! Чекаємо нових замовлень:)