Сандалі дитячі піна для дівчинки салатового кольору Уцінка р.27 215202T Безкоштовна доставка
-27%
- В наявності
- Код: 215202_!373014_27
99 ₴
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Сандалі дитячі піна для дівчинки салатового кольору Уцінка р.27 215202T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для дітей
Причина уцінки товару: зламана застібка.
Товар обміну та поверненню не підлягає.
| Розмір дитячих взуття | 27 |
| Довжина устілки (см) | 17 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Сандалі |
| Застібка | Ремінець |
| Стать | Для дівчаток |
| Виробник | ААА |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сандалії |
| Категорія | Для дітей |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 72 ₴





