Туфлі чоловічі темно-синього кольору Уцінка р.42 215188T Безкоштовна доставка
-33%
- В наявності
- Код: 215188_!372916_42
495 ₴
330 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Туфлі чоловічі темно-синього кольору Уцінка р.42 215188T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Weifeng
Категорія: Для чоловіків
Причина уцінки товару: на п'ятці правого взуття є п'ятно від клею.
товар поверненню та обміну не підлягає.
| Розмір чоловічого взуття | 42 |
| Довжина устілки (см) | 27 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підборів (см) | 2 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weifeng |
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Прошивка | Так |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Туфлі |
| Категорія | Для чоловіків |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 330 ₴





