Плавки дитячі для хлопчика чорного кольору р.46 214753T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 214753_!371295_46
165 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Плавки дитячі для хлопчика чорного кольору р.46 214753T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Samegame
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 46 |
| Відповідає розміру | 116см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 4 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 20 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Плавки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Виробник | Samegame |
| Склад | 82% нейлон, 18% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для дітей |
| Зріст | 116 |
| Властивості тканини | Еластичність висока/ Стрейч |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Спандеркс |
- Ціна: 165 ₴




