Купальник підлітковий жовтого кольору р.34 214712T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 214712_!371169_34
308 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Купальник підлітковий жовтого кольору р.34 214712T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 34 |
| Відповідає розміру | 122см |
| Напівобхват грудей (см) | 24 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 26 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Склад | 80% нейлон, 20% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Нейлон |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Купальник |
| Категорія | Для дітей |
| Зріст | 134 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 308 ₴



