Парео жіноче для пляжу чорного кольору р.1 214923T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 214923_!371876_1
275 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Парео жіноче для пляжу чорного кольору р.1 214923T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 72 см |
| Довжина рукава (см) | 16 см |
| Ширина по плечах (см) | 26 см |
| Напівобхват талії (см) | 30 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Парео |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Гіпюр |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Еластичність, Стрейч |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Коктейльний |
- Ціна: 275 ₴





