Парео жіноче для пляжу білого кольору р.1 214769T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 214769_!371340_1
253 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Парео жіноче для пляжу білого кольору р.1 214769T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 104 см |
| Довжина рукава (см) | 45 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Парео |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Гіпюр |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Не еластичний |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Коктейльний |
- Ціна: 253 ₴





