Сукня жіноча однотонна малинового кольору р.2 214874T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 214874_!371676_2
363 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Сукня жіноча однотонна малинового кольору р.2 214874T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 16 см |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 88 см |
| Напівобхват талії (см) | 44 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Малиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукню |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Еластичність, Стрейч |
- Ціна: 363 ₴





