Сукня жіноча в квіточку білого кольору муслінова р.1 214700T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 214700_!371127_1
319 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Сукня жіноча в квіточку білого кольору муслінова р.1 214700T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Довжина виробу (см) | 80 см |
| Довжина рукава (см) | 9 см |
| Ширина по плечах (см) | 34 см |
| Напівобхват талії (см) | 34 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% хлопок |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Муслін |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукню |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Еластичність, Стрейч |
| Візерунки і принти | Квіткові візерунки |
- Ціна: 319 ₴





