Джинси жіночі однотонні батальні темно-синього кольору р.10 XL 214927T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 214927_!371900_10 XL
908 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Джинси жіночі однотонні батальні темно-синього кольору р.10 XL 214927T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 10 XL |
| Відповідає розміру | 60 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 46 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 62 см |
| Посадка (см) | 35 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 74 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 108 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Застібка | Шнурівка |
| Посадка | Середня посадка |
| Склад | 75% вискоза, 20% нейлон, 5% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Джинси |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 908 ₴





