Штани жіночі однотонні чорного кольору 214934T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 214934_!371932_9XL/10XL
787 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Штани жіночі однотонні чорного кольору р.9XL/10XL 214934T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 9XL/10XL |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 45-52 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 55-65 см |
| Посадка (см) | 35 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 76 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 111 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
- Ціна: 787 ₴





