Жилетка жіноча однотонна білого кольору р.1 214478T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 214478_!370249_1
495 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Жилетка жіноча однотонна білого кольору р.1 214478T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 65 см |
| Ширина по плечах (см) | 43 см |
| Напівобхват талії (см) | 52 см |
| Напівобхват стегон (см) | 58 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Жилет |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Кількість кишень | 2 |
| Властивості тканини | Непродувний |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 495 ₴





