Худі жіноче велюр бірюзового кольору р.1 214438T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 214438_!370117_1
363 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Худі жіноче велюр бірюзового кольору р.1 214438T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 44-48 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 71 см |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 69 см |
| Напівобхват талії (см) | 52 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Велюр |
| Колір | Бірюзовий |
| Вид толстовок | Худі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кофта |
| Довжина рукава | Довгий |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Властивості тканини | Непродувний |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 363 ₴





