Майка-топ жіноча однотонна світло-жовтого кольору р.OneSize 214329T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 214329_!369608_OneSize
165 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Майка-топ жіноча однотонна світло-жовтого кольору р.OneSize 214329T Безкоштовна доставка
165 ₴
Готово до відправкиОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Майка-топ жіноча однотонна світло-жовтого кольору р.OneSize 214329T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 40-42 |
| Напівобхват грудей (см) | 27 см |
| Довжина виробу (см) | 44 см |
| Ширина по плечах (см) | 27 см |
| Напівобхват талії (см) | 26 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Майка |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 95% коттон, 5% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 165 ₴


