Футболка жіноча блакитного кольору з принтом р.40 214306T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 214306_!369503_40
220 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Футболка жіноча блакитного кольору з принтом р.40 214306T Безкоштовна доставка
220 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Футболка жіноча блакитного кольору з принтом р.40 214306T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 40 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 37 см |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 58 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
| Напівобхват стегон (см) | 51 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 95% коттон, 5% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 220 ₴


