Шорти-спідниця жіночі джинсові блакитного кольору р.38 213505T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 213505_!366813_38
385 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шорти-спідниця жіночі джинсові блакитного кольору р.38 213505T Безкоштовна доставка
385 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Шорти-спідниця жіночі джинсові блакитного кольору р.38 213505T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 38 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 36 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 2 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 33 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Склад | 60% коттон, 30% полиэстер, 10% спандекс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шорти |
| Застібка | Молния; Пуговиці |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 385 ₴


