Кофта жіноча однотонна салатового кольору р.OneSize 214257T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 214257_!369298_OneSize
297 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кофта жіноча однотонна салатового кольору р.OneSize 214257T Безкоштовна доставка
297 ₴
Готово до відправкиОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кофта жіноча однотонна салатового кольору р.OneSize 214257T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 42-46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 63 см |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 61 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кофта |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 95% коттон, 5% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип тканини | Коттон |
- Ціна: 297 ₴


