Корсет жіночий однотонний червоного кольору р.S 213608T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 213608_!367111_S
308 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Корсет жіночий однотонний червоного кольору р.S 213608T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Довжина виробу (см) | 50 см |
| Напівобхват талії (см) | 25 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 65% полиэстер, 35% коттон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Корсет |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Еластичність висока/ Стрейч |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 308 ₴





