Костюм жіночий однотонний сірого кольору р.2 213897T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
297 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий однотонний сірого кольору р.2 213897T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 60 см |
| Довжина рукава (см) | 52 см |
| Ширина по плечах (см) | 55 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 38 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 45 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Блузка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Низ | Штани |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% хлопок |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Софт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Застібка | Молния; Пуговиці |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Блуза; Штани |
| Тип застібки | Без застежки |
- Ціна: 297 ₴





