Костюм жіночий чорного кольору з принтом р.42-44 213859T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 213859_!367870_42-44
440 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий чорного кольору з принтом р.42-44 213859T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 64 см |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 57 см |
| Напівобхват талії (см) | 48 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 50 см |
| Посадка (см) | 28 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 69 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 96 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Штани |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% хлопок |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Кофта; Штани |
| Властивості тканини | Непродувний |
| Тип застібки | Без застежки |
- Ціна: 440 ₴





