Костюм жіночий трикотажний бежевого кольору р.1 213728T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 213728_!367463_1
726 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий трикотажний бежевого кольору р.1 213728T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Довжина виробу (см) | 52 см |
| Довжина рукава (см) | 25 см |
| Ширина по плечах (см) | 30 см |
| Напівобхват талії (см) | 33 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 29 см |
| Посадка (см) | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 75 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 103 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Костюм складається з | кофта |
| Склад | 50% коттон, 30% полиэстер, 20% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Низ | Шорти; Спідниця |
| Властивості тканини | Непродувний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип застібки | Без застежки |
- Ціна: 726 ₴




