Сукня жіноча коричневого кольору з принтом р.1 213864T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 213864_!367885_1
363 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Сукня жіноча коричневого кольору з принтом р.1 213864T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват грудей (см) | 51 см |
| Довжина рукава (см) | 25 см |
| Ширина по плечах (см) | 44 см |
| Напівобхват талії (см) | 45 см |
| Напівобхват стегон (см) | 65 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
- Ціна: 363 ₴





