Спідниця жіноча чорного кольору р.2 213841T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 213841_!367823_2
462 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Спідниця жіноча чорного кольору р.2 213841T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
Тягнеться на + 20 см.
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 39 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 45 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 42 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид спідниці | Міді |
| Застібка | Блискавка |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 92% полиэстер 8% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Атлас |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Спідниця |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Не еластичний |
- Ціна: 462 ₴




