Топ жіночий однотонний чорного кольору р.M/L 213621T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 213621_!367160_M/L
550 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Топ жіночий однотонний чорного кольору р.M/L 213621T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
Чашка В без пушапа
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M/L |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Довжина виробу (см) | 65 см |
| Напівобхват талії (см) | 34 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Топ |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 550 ₴




