Сукня жіноча однотонна рожевого кольору р.S 213938T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 213938_!368041_S
495 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Сукня жіноча однотонна рожевого кольору р.S 213938T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 36 см |
| Довжина виробу (см) | 79 см |
| Напівобхват талії (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон (см) | 39 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Квіти з тканини |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 92% полиэстер 8% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Візерунки і принти | Інше |
- Ціна: 495 ₴




