Боді жіноче чорно-білого кольору р.S 213606T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 213606_!367107_S
440 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Боді жіноче чорно-білого кольору р.S 213606T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 36 см |
| Довжина виробу (см) | 73 см |
| Ширина по плечах (см) | 30 см |
| Напівобхват талії (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон (см) | 34 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Боді |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Майка |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Еластичність висока/ Стрейч |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Візерунок |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Колір | Чорно-білий |
- Ціна: 440 ₴




