Купальник дитячий суцільний для дівчинки молочного кольору з принтом р.8-10 213406T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 213406_!366505_8-10
242 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Купальник дитячий суцільний для дівчинки молочного кольору з принтом р.8-10 213406T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 8-10 |
| Відповідає розміру | 128см-140см |
| Напівобхват грудей (см) | 28 см |
| Довжина виробу (см) | 58 см |
| Напівобхват стегон (см) | 32 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Склад | 80% нейлон, 20% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Купальник |
| Категорія | Для дітей |
| Зріст | 116 см: 116 - 128 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 242 ₴



