Джинси чоловічі однотонні світло-синього кольору р.30 213350T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 213350_!366318_30
385 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Джинси чоловічі однотонні світло-синього кольору р.30 213350T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 30 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 37 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 23 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 72 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 100 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Застібка | Гудзики |
| Посадка | Середня посадка |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Джинс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Джинси |
| Категорія | Для чоловіків |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Світло-синій |
- Ціна: 385 ₴




