Туфлі підліткові для хлопчика чорного кольору Уцінка р.39 213339T Безкоштовна доставка
-60%
- В наявності
- Код: 213339_!366235_39
275 ₴
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Туфлі підліткові для хлопчика чорного кольору Уцінка р.39 213339T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Paliament
Категорія: Для дітей
Причина уцінки товару: не величка царапина.
товар поверненню та обміну не підлягає.
| Розмір | 39 |
| Довжина устілки (см) | 24,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підборів (см) | 1,5 см |
| Висота підошви (см) | 0,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paliament |
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для хлопчиків |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Туфлі |
| Категорія | Для дітей |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 110 ₴





