Бомбер чоловічий на флісе синього кольору Уцінка р.M 213150T Безкоштовна доставка
-22%
- В наявності
- Код: 213150_!365677_M
495 ₴
385 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Бомбер чоловічий на флісе синього кольору Уцінка р.M 213150T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
Причина уцінки товару: потрібно вставити кнопку.
товар поверненню та обміну не підлягає.
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Напівобхват грудей (см) | 53 см |
| Довжина виробу (см) | 63 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 41,5 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Фліс |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Кофта |
| Вид виробу | Бомбер |
| Вид куртки | Бомбер |
| Вид утеплювача | Фліс |
| Категорія | Для чоловіків |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Особливості кишень | Без нічого |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Сезон | Демісезон |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Функція підігрівання | Немає |
- Ціна: 385 ₴





