Кросівки жіночі чорного кольору на шнурівці Уцінка р.37 213144T Безкоштовна доставка
-48%
- В наявності
- Код: 213144_!365637_37
528 ₴
275 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кросівки жіночі чорного кольору на шнурівці Уцінка р.37 213144T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: SWIN
Категорія: Для жінок
Причина уцінки товару: дефект на лівому кросівку з внутрішньої сторони.
товар поверненню та обміну не підлягає.
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кросівки |
| Категорія | Для жінок |
| Виробник | SWIN |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 275 ₴





