Футболка жіноча однотонна білого кольору р.OneSize 213435T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 213435_!366635_OneSize
385 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Футболка жіноча однотонна білого кольору р.OneSize 213435T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 47 см |
| Довжина виробу (см) | 62 см |
| Довжина рукава (см) | 21 см |
| Напівобхват талії (см) | 45 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 98% котон, 2% эластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 385 ₴





