Світшот жіночий на флісі темно-синього кольору р.S 212894T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 212894_!364288_S
440 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Світшот жіночий на флісі темно-синього кольору р.S 212894T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 53 см |
| Довжина виробу (см) | 61 см |
| Довжина рукава (см) | 70 см |
| Ширина по плечах (см) | 43 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
| Напівобхват стегон (см) | 42 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Склад | 60% коттон, 40% полизстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Двонитка |
| Колір | Темно-синій |
| Вид толстовок | Світшот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кофта |
| Довжина рукава | Довгий |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 440 ₴





