Сукня жіноча блакитного кольору з принтом Уцінка р.44-46 212909T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 212909_!364341_44-46
220 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Сукня жіноча блакитного кольору з принтом Уцінка р.44-46 212909T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
Причина уцінки товару: відсутня бірка на сукні. Товар поверненню та обміну не підлягає.
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44-46 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 86 см |
| Довжина рукава (см) | 40 см |
| Ширина по плечах (см) | 38 см |
| Напівобхват талії (см) | 37 см |
| Напівобхват стегон (см) | 58 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Софт |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 220 ₴





