Шорти чоловічі темно-синього кольору з принтом р.XL 213113T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 213113_!365463_XL
330 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Шорти чоловічі темно-синього кольору з принтом р.XL 213113T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 56 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 23 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 55 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип товару | Шорти |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шорти |
| Категорія | Для чоловіків |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 330 ₴




