Шорти чоловічі синього кольору з принтом р.5XL 213112T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 213112_!365456_5XL
330 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Шорти чоловічі синього кольору з принтом р.5XL 213112T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 5XL |
| Відповідає розміру | 52 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 38 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 64 см |
| Посадка (см) | 38 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 28 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 63 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип товару | Шорти |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Синій |
- Ціна: 330 ₴




