Светр жіночий сірого кольору р.XS 212873T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 212873_!364147_XS
495 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Светр жіночий сірого кольору р.XS 212873T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XS |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 61 см |
| Напівобхват грудей (см) | 31 см |
| Довжина виробу (см) | 48 см |
| Ширина по плечах (см) | 34 см |
| Напівобхват талії (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон (см) | 30 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Светр |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% двухнитка |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Фліс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 495 ₴





