Спідниця жіноча малинового кольору з принтом р.1 212415T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 212415_!362320_1
220 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Спідниця жіноча малинового кольору з принтом р.1 212415T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
Тягнеться на + 20 см.
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 42 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 46 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид спідниці | Міні |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% коттон, 45% полиэстер, 5% эластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Фланель |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Спідниця |
| Застібка | Гумка |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Непродувний |
| Колір | Малиновий |
- Ціна: 220 ₴





