Спортивний жіночий костюм білого кольору з принтом р.M 212718T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 212718_!363610_M
605 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Спортивний жіночий костюм білого кольору з принтом р.M 212718T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 40 см |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Напівобхват талії (см) | 55 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон (см) | 55 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 68 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 94 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Капюшон | Без капюшона |
| Низ | Штани |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
- Ціна: 605 ₴





