Спортивний костюм жіночий велюровий малинового кольору р.1 212662T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 212662_!363473_1
528 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Спортивний костюм жіночий велюровий малинового кольору р.1 212662T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 69 см |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 60 см |
| Напівобхват талії (см) | 52 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон (см) | 46 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 42 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 71 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 98 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Капюшон | Вшитий |
| Низ | Штани |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 528 ₴





