Чоботи піна дитячі темно-синього кольору р.30/31 212747T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 212747_!363690_30/31
220 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Чоботи піна дитячі темно-синього кольору р.30/31 212747T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 30/31 |
| Відповідає розміру | 29 |
| Довжина устілки (см) | 18,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 16 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Чоботи |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
- Ціна: 220 ₴





