Сорочка жіноча однотонна білого кольору р.S 212746T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 212746_!363685_S
385 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Сорочка жіноча однотонна білого кольору р.S 212746T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 38 см |
| Напівобхват грудей (см) | 47 см |
| Довжина виробу (см) | 48 см |
| Напівобхват талії (см) | 46 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Сорочка |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 95% полиэстер, 5% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
- Ціна: 385 ₴





