Сорочка жіноча однотонна світло-коричневого кольору р.1 212683T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 212683_!363531_1
385 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Сорочка жіноча однотонна світло-коричневого кольору р.1 212683T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 51 см |
| Довжина виробу (см) | 79 см |
| Довжина рукава (см) | 54 см |
| Ширина по плечах (см) | 49 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
| Напівобхват стегон (см) | 54 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Сорочка |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 95% полиэстер, 5% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 385 ₴





