Джинси жіночі однотонні чорного кольору зі стразами р.S 212766T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 212766_!363729_S
858 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Джинси жіночі однотонні чорного кольору зі стразами р.S 212766T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 44 см |
| Посадка (см) | 28 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 74 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 103 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Посадка | Середня посадка |
| Склад | 55% котон, 14% полиэстер, 28% полиамид |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 858 ₴





