Джинси жіночі однотонні блакитного кольору р.48 212764T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 212764_!363722_48
858 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Джинси жіночі однотонні блакитного кольору р.48 212764T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48 |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 41 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Посадка (см) | 24 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 74 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 100 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Посадка | Середня посадка |
| Склад | 75% коттон, 20% полиэстер, 5% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 858 ₴





