Кардиган жіночий однотонний бежевого кольору р.38-40 212610T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 212610_!363246_38-40
715 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кардиган жіночий однотонний бежевого кольору р.38-40 212610T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 38-40 |
| Відповідає розміру | 42-46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 73 см |
| Напівобхват грудей (см) | 58 см |
| Довжина виробу (см) | 85 см |
| Напівобхват талії (см) | 58 см |
| Напівобхват стегон (см) | 58 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кардиган |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Виробник | Fashion |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 67% полиэстер, 29% вискоза, 4% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Акрил |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 715 ₴





