Костюм жіночий однотонний кашеміровий бежевого кольору р.1 212632T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 212632_!363332_1
825 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий однотонний кашеміровий бежевого кольору р.1 212632T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 72 см |
| Напівобхват грудей (см) | 58 см |
| Довжина виробу (см) | 64 см |
| Напівобхват талії (см) | 57 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 36 см |
| Напівобхват стегон (см) | 56 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 39 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 76 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 105 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Штани |
| Склад | 45%кашемир35%бамбук10%полиамид10%эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Кашемір |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 825 ₴





