Спортивний костюм жіночий напівбатальний сірого кольору р.3XL 212659T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
715 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Спортивний костюм жіночий напівбатальний сірого кольору р.3XL 212659T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 3XL |
| Відповідає розміру | 54-56 |
| Напівобхват грудей (см) | 70 см |
| Довжина виробу (см) | 67 см |
| Довжина рукава (см) | 59 см |
| Ширина по плечах (см) | 49 см |
| Напівобхват талії (см) | 71 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 44 см |
| Напівобхват стегон (см) | 54 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 62 см |
| Посадка (см) | 36 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 70 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 101 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Склад | 60% коттон, 30% полиэстер, 10% спандекс |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Капюшон | Вшитий |
| Особливості кишень | Без нічого |
| Стать | Жіночий |
| Властивості тканини | Непродувний |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 715 ₴





