Спортивний костюм жіночий флісовий бежевого кольору р.52-54 212457T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 212457_!362517_52-54
1 183 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Спортивний костюм жіночий флісовий бежевого кольору р.52-54 212457T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 52-54 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 65 см |
| Довжина виробу (см) | 63 см |
| Довжина рукава (см) | 45 см |
| Ширина по плечах (см) | 67 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 39 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 55 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 72 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 103 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Капюшон | Вшитий |
| Низ | Штани |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 1 183 ₴





